Ajuntament de Tortosa
Ajuntament de Tortosa
Traducció

Tortosa

Directori de correus i telèfons

Servei Correu Telèfon
Acció Social bso.tortosa@tortosa.cat 977585810 / 662029174
Aigües de Tortosa atencioalclient@aiguesdetortosa.cat 977510181
Alcaldia alcaldia@tortosa.cat 977585814 / 662283062
Arxiu administratiu Ajuntament de Tortosa arxiu.ajuntament@tortosa.cat 977585789 / 662294146
Biblioteca Marcel·lí Domingo bmd@tortosa.cat 977445566
Borsa d'Habitatge Local i Comarcal habitatgejove@tortosa.cat 977444947
Brigada Municipal - Logística i manteniment serveis@tortosa.cat 977580115
Cementiri Sant Llàtzer gov.tortosa@tortosa.cat 977477013
Centre d'Interpretació del Renaixement cir@tortosa.cat 977444668
Centre de Formació Ocupacional (CFO) cfo.tortosa@tortosa.cat 977585836 / 977585837
Centre Obert Sant Francesc cosftortosa@hotmail.com
Comerç promocio@tortosa.cat 662018291
Contractació con.tortosa@tortosa.cat 977585794
Cultura cultura@tortosa.cat 977510144
Deixalleria Municipal - Recollida d'andròmines a domicili (CESPA) 687417963 / 977597477
Diversitat Cultural immigracio@tortosa.cat 662062383
EMD de Bítem bitem@tortosa.cat 977596509
EMD de Campredó campredo@tortosa.cat 977597050
EMD de Jesús emd.jesus@altanet.org 977500735
Ensenyament ensenyament@tortosa.cat 977585872
Escola Municipal de Música emm.tortosa@tortosa.cat 687136763
Escola Municipal de Teatre escoladeteatre@tortosa.cat 977440290 / 677568574
Escorxador Municipal info@escorxadortortosa.com 977597554
Espai Obert d'Aprenentatge espai.tortosa@tortosa.cat 977445264
Festa del Renaixement info@festadelrenaixement.cat 977440901
Fira Tortosa firatortosa@tortosa.cat 977449883
Gestió d'Ingressos gin.tortosa@tortosa.cat 977585820 / 662205425
Gestió d'Ingressos - Cadastre gin.tortosa@tortosa.cat 977585840 / 662080034
Gestió d'Ingressos - Plusvàlues plusvalua@tortosa.cat 977585868 / 662042514
Gestió del Padró d'Habitants sac.tortosa@tortosa.cat 977585804 / 662095673
Gestió Urbanística Municipal Tortosa S.A. (GUMTSA) gumtsa@tortosa.cat 977089006
Hospital de la Santa Creu (Gesat) 977500533 / 977500523
Informació - centraleta aj.tortosa@tortosa.cat 977585800 / 627440099
Intervenció int.tortosa@tortosa.cat 977585818 / 662006269
Jardins del Príncep turisme@tortosa.cat 977442005
Joventut joventut@tortosa.cat 977504573
Llicències i autoritzacions gov.tortosa@tortosa.cat 977585792 / 662220943
Medi Ambient gov.tortosa@tortosa.cat 977585864 / 662229133
Mercat Municipal serveis@tortosa.cat 977441677
Pla d'Ordenació Urbanística Municipal (POUM) poum@tortosa.cat 977585887 / 662271558
Pla de Transició al Treball ptt.tortosa@tortosa.cat 977442054 / 677568725
Policia Local pol.tortosa@tortosa.cat 977448622
Premsa premsa@tortosa.cat 977585890 / 662225808
Promoció Econòmica promocio@tortosa.cat 662018291
Protocol protocol@tortosa.cat 977585793 / 662245370
Punt d'Informació Juvenil (PIJ) pij.tortosa@tortosa.cat 977504573
Punt de Trobada. Servei Tècnic punt.trobada@tortosa.cat 677568743
Ràdio Tortosa. Emissora municipal radio@radiotortosa.cat 977449773 / 630732386
Recursos Humans cpj.tortosa@tortosa.cat 977585866 / 662230625
SAC desconcentrat - Els Reguers reguers@tortosa.cat 977474024
SAC desconcentrat - Vinallop vinallop@tortosa.cat 977474399
Secretaria sec.tortosa@tortosa.cat 977585815 / 662227566
Servei d'Atenció Ciutadana (SAC) sac.tortosa@tortosa.cat 977585804 / 662095673
Servei d'Informació i Atenció a les Dones siad.coordinacio@tortosa.cat 977445897
Servei Local de Català terresdelebre@cpnl.cat 977510720
Serveis Urbans serveis@tortosa.cat 977585875 / 662078632
Sistemes d'Informació i Comunicació inf.tortosa@tortosa.cat 977585882 / 662232854
Tanatori Municipal info@tanatoriosyservicios.com 902160438
Teatre Auditori Felip Pedrell cultura@tortosa.cat 977510535
TOCS grainart@hotmail.com 977445912
Tortosasport, SL esports@tortosa.cat 977504707
Tresoreria tre.tortosa@tortosa.cat 977585822 / 662216500
Turisme info@tortosaturisme.cat 977449648
Urbanisme i Obres Públiques ima.tortosa@tortosa.cat 977585835 / 662252031
Viver d'empreses viverempreses@tortosa.cat 977585896